top of page

Soul Performance

Workshops

Soul Performance Eğitim Serisi, Öz Bilgi’nin taşıyıcısı olan Ruh’u bilimsel olarak anlamak, Ruhsal Amacın bilgisini direkt olarak kendi kanalından almak ve bu bilgiyle Yeni Yaşam Performansı’nı oluşturarak tam bir dönüşüm yaratmak  isteyen herkes için son sürüm ruhsal teknoloji sunmaktadır.  
01.jpg
Soul Performance / Ücretsiz Tanıtım Semineri
Ruhun Bilgisiyle Uyumlu Yaşam
Eylül-Ekim 2020
 
Yepyeni Bir Çağ başladı. İsmi “Soul Light Era”: Ruhsal Işık Çağı! Bilim, Sanat ve Spiritüel Öğretinin bir araya geldiği, ruhsal seviyede ışık hızıyla çalışıp dönüşüm yaratan; Performans Teorisi ve Quantum Alanı Teorisi ile beslenen son sürüm bir öğreti istiyorsan; SOUL PERFORMANCE Tanıtım Semineri’ne seni de bekliyoruz!
Soul Performance
“Yeni Sen”
Eylül-Ekim 2020
 
İçindeki sese kulak vereceğin zaman nihayet geldi. Orijinal Varlığının özel bilgisiyle buluşmak ve yaşamını bu yönde değiştirerek kusursuz bir akış yaratmak istiyorsan, Soul Performance Eğitim Serisi tam sana göre! Kuantum Alanındaki Bilgileri nasıl düzenlersin?
01.jpg
01.jpg
Soul Performance
Seviye 1
“Ruhsal Amacın Keşfi”
 
4 hafta sürecek bu workshop’ta Orijinal Varlığımız’la çok daha yakından temas etmek, Yaşam Amacımız’ı daha derinden kavramak ve ve Gündelik Yaşam Performansımız’ı bu yönde düzenlemek üzere bir yolculuğa çıkıyoruz.
Soul Performance
Seviye 2
“Ruhsal Amacın Bedenlenmesi”
 
Ruhsal amacını daha derinden kavrayıp yol haritanı çıkarttıysan, şimdi tam oluşum sağlama vaktin gelmiştir. Kişiye özel tasarlanan bu 6 haftalık program, hedefe giden yolda, ihtiyacın olan tüm bilgi ve destekle sana eşlik edecek.
bottom of page